Szülői tájékoztató – napközis tábor 2022

Szülői Értesítő 2022
Református Napközis Hittanos Tábor

Kedves Szülők és Gyerekek!

Tájékoztató a nyári napközis táborról, és néhány fontosabb tudnivaló, információ.

Tábor helye: Református templom, Kálvin terem, templomudvar

Címe: 7500 Nagyatád, Baross Gábor u. 17.

A tábor ideje: 2022.07.18 – 22. hétfőtől – péntekig

Tábor díja: 10.000 Ft/1 gyerek, 19.000 Ft/2 testvér, 27.000 Ft/3 testvér – aki még nem tette meg, hétfő reggel lehet kifizetni.

Utazás:

Egyénileg.

Gyülekezés:

2022.07.18., hétfővel kezdve minden reggel 8:00-8:30 Nagyatád, Baross Gábor u. 17. – a nagyatádi református templom udvarában.

A napok vége:

Minden nap 16:00-tól lehet és kérjük, igyekezzenek hazavinni gyermeküket a táborból. Ha ettől eltérés lenne, előre jelezzük!

Táborzárás:

2022.07.22-én pénteken 16:00 körül a nagyatádi református templomnál.

Külső helyszínes programjaink:

Szükség esetén gyermeküket elérhetik Jakab István lelkipásztor mobilszámán keresztül is. Alapvetően Nagyatádon leszünk a fenti címen, de lesznek külső helyszínen is programjaink. Csütörtökön tervezünk a nagyatádi strandra menni.

Hozni kell!

• Szülői nyilatkozatot aláírva. – A nyilatkozatok nyomtatva itt lesznek, ellenőrzést követően kell őket aláírni!
  • CSÜTÖRTÖKÖN!!! Fürdőruhát, strandtörölközőt, naptejet (szúnyogriasztót, kullancsriasztót).

Hozni lehet:

Társasjátékokat, udvari játékot, labdát, tollast stb….

Lehetőleg ékszereket, nagy értékű eszközöket, jelentősebb pénzt ne hozzanak magukkal, mert esetleges eltűnésükért, megrongálódásukért felelősséget nem vállalunk.

Kérdéssel, kéréssel, jelzéssel keressék bizalommal Jakab István lelkipásztort:

A jelzéseket meg lehet tenni emailen is: nt.jakab.istvan@gmail.com vagy nagyatad@reformatus.hu

Tisztelettel:

Jakab István sk. (+36302009393), Lukács Anikó sk. (+36303356790)