Gyülekezeti alkalmak

Az alábbi rendszeres alkalmakra várunk szeretettel minden érdeklődőt!

• Istentisztelet
    Minden vasárnap 10:00-kor, a templomban. (A COVID-19 világjárvány alatt online, élő-közvetítés vasárnap 10 órától, és ezek felvétele is megtekinthető a honlapunkon.)
  • Gyermekistentisztelet
    Az istentisztelettel párhuzamosan, a Kálvin teremben. (A gyermekek is a templomban gyülekeznek és az igehirdetésre készülő ének alatt mennek át vezetéssel a Kálvin terembe.) (A COVID-19 miatt rövid gyermekek számára készített anyagok találhatók itt.)
  • IFI – ifjúsági bibliaóra
    Szeptembertől júniusig, vagyis iskolaidőben, péntekenként 17:30-tól a Kálvin teremben. Szeretettel várjuk a fiatalokat (leginkább a konfirmandus korosztálytól – 6. osztályosok – kezdve) egészen akár a felsőfokú tanulmányaikat végzőkig.
  • Bibliaóra
    Szeptembertől júniusig keddenként 16:30-kor a Kálvin teremben. (A COVID-19 miatt interneten, a Google Meet rendszeren keresztül tartottuk online a bibliaórát, IDE KATTINTVA lehetett csatlakozni, de Istennek hála most már újra személyesen találkozunk ezeken az alkalmakon is!)

Minden rendszeres és különleges alkalom is megtalálható az internetes gyülekezeti naptárban.