Gyülekezeti alkalmak

Az alábbi rendszeres alkalmakra várunk szeretettel minden érdeklődőt!

• Istentisztelet
    Minden vasárnap 10:00-kor, a templomban. (A COVID-19 világjárvány alatt online, élő-közvetítés vasárnap 10 órától, és ezek felvétele is megtekinthető a honlapunkon.)
  • Gyermekistentisztelet
    Az istentisztelettel párhuzamosan, a Kálvin teremben. (A gyermekek is a templomban gyülekeznek és az igehirdetésre készülő ének alatt mennek át Jakab Enikő lelkipásztor asszonnyal a Kálvin terembe.) (A COVID-19 miatt rövid gyermekek számára készített anyagok találhatók itt.)
  • Bibliaóra
    Szeptembertől júniusig keddenként 16:30-kor a Kálvin teremben. (A COVID-19 miatt interneten, a Google Meet rendszeren keresztül tartottuk online a bibliaórát, IDE KATTINTVA lehetett csatlakozni, de Istennek hála most már újra személyesen találkozunk ezeken az alkalmakon is!)

Minden rendszeres és különleges alkalom is megtalálható az internetes gyülekezeti naptárban.

FIGYELEM!

• A koronavírus járványra való tekintettel, az istentiszteleteken fokozottan figyeljünk a járványügyi szabályok betartására!
A gyülekezet Facebook oldalára!