Szülői tájékoztató: hittantábor 2022

Szülői Értesítő 2022
Somogyszobi Református Hittanos Tábor

Kedves Szülők és Gyerekek!

Tájékoztató a nyári táborról, és néhány fontosabb tudnivaló, információ.

Tábor helye: Erdei iskola Somogyszob

Címe: 7563 Somogyszob, Szent Imre u. 15.

A tábor ideje: 2022.08.08 – 12. hétfőtől – péntekig

Tábor díja: 10.000 Ft/1 gyerek, 19.000 Ft/2 testvér, 27.000 Ft/3 testvér – hétfő reggelig lehet kifizetni.

Utazás:

Minden résztvevőt kiviszünk személyautóval a tábor helyszínére. Ha valaki mégis Somogyszobon csatlakozna, kérem jelezze Jakab István lelkipásztornak.

Gyülekezés:

2022.08.08., hétfő 8:00-8:30 Nagyatád, Baross Gábor u. 17. – a nagyatádi református templom udvarában.

Táborzárás:

2022.08.12-én pénteken, előreláthatólag 19:00 – 20:00 körül amint hazaérünk Zalaszabarról, a nagyatádi református templomnál.

Külső helyszínes programjaink:

Szükség esetén gyermeküket elérhetik Jakab István lelkipásztor mobilszámán keresztül is. Alapvetően Somogyszobon leszünk a fenti címen, de lesznek külső helyszínen is programjaink az alábbiak szerint:

Hozni kell!

• Szülői nyilatkozatot aláírva. – De a nyilatkozatokat elkészítjük, átolvasás után itt helyben alá lehet írni! Ha van gyermekének gygógyszer vagy étel-allergiája, betegsége, stb., kérem jelezzék! (Akit nem a szülő hoz hétfő reggel, az egyeztessen Jakab Istvánnal az aláírás miatt!)
  • Ágynemű huzatot és lepedőt.
  • Megfelelő mennyiségű ruházatot. „Játszós ruhát” is, amit nem baj, ha összekoszol, festékkel lecsepegtet a gyermek. Esőkabátot, meleg felső ruházatot. Váltás fehérneműt és ruhákat, papucsot, váltás cipőt.
  • Tisztálkodó szereket.
  • Fürdőruhát, strandtörölközőt, naptejet, szúnyogriasztót, kullancsriasztót.
  • Kulacsot, hátizsákot, tasakos nedves kézfertőtlenítő kendőt.

Hozni lehet:

Társasjátékokat, udvari játékot, labdát, tollast stb….

Lehetőleg ékszereket, nagy értékű eszközöket, jelentősebb pénzt ne hozzanak magukkal, mert esetleges eltűnésükért, megrongálódásukért felelősséget nem vállalunk.

Visszajelzést kérünk Jakab István részére az alábbiak kapcsán:

• Van-e a gyermeknek gyógyszerallergiája? Ha igen, mi?
  • Van-e a gyermeknek étel allergiája/érzékenysége? Ha igen, mi?
  • Tud-e a gyermek úszni? (!)

A visszajelzéseket meg lehet tenni emailen is: nt.jakab.istvan@gmail.com vagy nagyatad@reformatus.hu

Minden szülőt, nagyszülőt és testvért szeretettel meghívunk
Somogyszobon, 2022.08.11-én csütörtökön 16.00-tól családi délutánunkra.
(Közös étkezés lesz, de hozhatnak finomságokat, süteményt, ropogtatni valót.)

Célszerű úgy készülni, hogy csütörtökön a gyermekek csomagjait haza tudják vinni, csak annyi csomagot hagyjanak ott, amennyi a pénteki napra szükséges!

Tisztelettel:

Jakab István sk. (+36302009393), Lukács Anikó sk. (+36303356790)