REND 2022 – Pápa

REND 2022 Pápa

Kilencedik alkalommal rendezi meg a Dunántúli Református Egyházkerület a REND-et (Református Egyházi Napok Dunántúl), ez alkalommal a Pápai Református Egyházmegye szervezésében, Pápán. Gyülekezetünk tagjai is részt vehetnek ezen a rendezvényen. Mi a szombati napra tervezünk elmenni.

Az idei rend vezérigéje, Isten bíztató üzenete:

„Örüljetek az Úrban…!”

Filippi levél 4,4

Hogyan történik a REND-re a jelentkezés?

A jelentkezés elsősorban idén is a gyülekezeteken keresztül történik (Név, lakcím, email, telefon). A gyülekezetekben, a lelkészi hivatalban történő jelentkezés végső határideje 2022. június 6. pünkösdhétfő.

A gyülekezetekhez még a REND előtt eljuttatják a szervezők a regisztrációs kártyákat. A végleges programfüzetet a fesztivál helyszínein lehet átvenni. Addig is egy kis ízelítő a már elérhető programfüzetből. (Programfüzet letöltése PDF formátumban)

  • 2022-ben is lesz Miénk a Színpad, amelyre továbbra is várjuk a gyülekezeti csoportok jelentkezését
  • 2022-ben is szeretnénk életre hívni a Pécselyi Király Imre Rézfúvós Zenekart. Kérjük, ha ismernek 3-4 éve rézfúvós hangszeren játszó gyermeket, adják tovább a felhívást, illetve az online jelentkezés linkjét.
  • Új kezdeményezés a REND utcazenélési lehetőség

Szállás, étkezés

A 2022. évi REND-en nem lesz központi ebéd befizetési lehetőség. A város Főterén kerül kialakításra egy étkező „sziget”, ahol többféle ételből lehet majd választani, fogyasztani. Ehhez nem szükséges feltétlenül előre regisztrálni. 

Lehetőség van csoportos (akár kis létszámú csoport számára) étkezés előre történő megrendelésre is. 3 féle menűből lehet választani, a leves és főétel ára 1850 Ft/fő. 

A menük a következők:

  • 1., Bakonyi betyárleves; Sertéspörkölt burgonyával, vagy tésztával
  • 2., Tanyasi tyúkhúsleves cérnametélttel; Grillezett csirkemell zöldséges rizzsel
  • 3., Tavaszi zöldségleves; Kemencés sertéssült burgonyával, párolt káposztával

 A csoportos étkezések lehetőségéről, illetőleg annak rendeléséről a lelkészi hivatalban kell érdeklődni.

További információkat a REND honlapján, a www.rend.hu oldalon találhatnak.

Kedvelj és kövess minket:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A gyülekezet Facebook oldalára!
YOUTUBE