Hittantáborok 2022 – RendezŐ

Gyülekezetünk az idei évben is szervez hittanos tábort. Sőt, a jobb táborozás érdekében idén két tábort is. A kisebbek, az alsósok számára napközis tábort Nagyatádon, a Kálvin teremben és a templomudvaron, 2022.07.18-22. hétfőtől péntekig (naponta 9-15 óráig), a nagyobbak, a felsősök számára a szokásos, “ottalvós” tábort, melynek helyszíne idén is a somogyszobi Erdei Iskola, időpontja pedig 2022.08.08-12. hétfőtől péntekig lesz. A táborok címe idén is nagyon izgalmas: RENDEZŐ

Szeretettel hívunk minden érdeklődő hittanos gyermeket az 1. alkalommal szervezett napközis illetve a már 13. alkalommal megrendezésre kerülő nyári hittanos táborba! Jó hangulatra és kikapcsolódásra, de ugyanakkor hitbeli élményeink mélyítésére is készülünk!

A részvételi díj nem emelkedett, 10.000 Ft/fő, mely tartalmazza az étkezést, szállást (a nagyok esetében) és a programokat is! Testvérek jelentkezése esetén pedig egyikük díjából 1.000 Ft-ot elengedünk.

A jelentkezési határidő a napközis táborba: 2022.06.30. csütörtök.

A jelentkezési határidő a hittanos táborba: 2022.07.31. vasárnap.

FONTOS! Kedves szülők! Gyülekezetünk tagjai közül minden évben voltak segítők is a tábor lebonyolításában, a technikai jellegű feladatok elvégzésében (terítés, mosogatás, reggeliztetés, vacsoráztatás, stb.). Az eddigi segítőink sok segítségét szeretnénk most is megköszönni! Illetve szeretnénk segítséget kérni a szülők részéről 1-2 nap erejéig! Aki szívesen vállalna ilyen szolgálatot, kérem jelezze, hogy tudjunk róla, és tudjunk egyeztetni a szükséges dolgokkal kapcsolatban! Előre is köszönjük ilyen felajánlásaikat is!