Egyházkerületi táborok ’22

A Dunántúli Református Egyházkerület idén is megszervezi szokásos táborait Balatonfenyvesen.
Az alábbi táborokról van tehát szó:

• 2022. június 27. – 2022. július 2. A hittanos táborba 1-6. osztályos tanulókat várnak. A tábor költsége egy fő részére 33.000 Ft, melyből a szülő által kedvezményesen fizetendő összeg: 11.000 Ft. Jelentkezési határidő 2022. május 10-ig a lelkészi hivatalban!
    HITTANOS TÁBOR TÁJÉKOZTATÓ ÉS JELENTKEZÉSI LAP
  • 2022. július 4. – 2022. július 9. Az ifjúsági táborba konfirmált 7-13. osztályos tanulókat várnak. A tábor költsége egy fő részére 33.000 Ft, melyből a szülő által kedvezményesen fizetendő összeg: 11.000 Ft. Jelentkezési határidő 2022. május 10-ig a lelkészi hivatalban!
    IFJÚSÁGI TÁBOR TÁJÉKOZTATÓ ÉS JELENTKEZÉSI LAP
  • 2022. augusztus 1-7. A családos táborba családokat várnak szeretettel! A tábor költsége: egy főre az egész hétre 39.600 Ft, melyből kedvezményesen 13.200 Ft fizetendő egy főnek az egész hétre. Ez alól kivételt képez a 0-2. éves gyermek, akiért ennek az összegnek a felét, azaz 6.600 Ft-ot kell fizetni. A jelentkezések érkezési sorrendben történnek!
    CSALÁDOS TÁBOR TÁJÉKOZTATÓ ÉS JELENTKEZÉSI LAP

A táborok helyszíne: Balatonfenyves-Alsó, Mária u. 54. Jelentkezési lapot és további információkat lehet kérni a lelkészi hivatalban. Mindegyik jelentkezési lapot alá kell írja és le kell pecsételje a helyi lelkipásztor!

FONTOS: A gyülekezeti hittanos tábort is meg fogjuk szervezni 2022. augusztus 8-12. között, Somogyszobon! A gyülekezeti táborunkról, táborainkról a későbbiekben adunk bővebb tájékoztatást! IDE KATTINTVA érhető el kapcsolódó bejegyzésünk.