Itt állunk a mennyország kapujában, hova tovább?

Itt állunk a mennyország kapujában, hova tovább? – volt a címe az ifi kirándulásnak, amit a böhönyei, nagybajomi és nagyatádi gyülekezetek szerveztek meg. Gyönyörködhettünk az Őrség és Szlovénia szépségeiben, megnéztük Ptuj várát, túráztunk az őrségi vidéken, megtapasztaltuk, hogy milyen egy kertkapun átmenni egy másik országba… rengeteg jó élmény és tapasztalat!

E mellett pedig lelkiekben is gyarapodhattunk! A fiatalokkal beszélgettünk a világról, és hogy miben más a keresztyén, Krisztushoz megtért ember szemlélete. Tanultunk arról, hogy legjobb szándékunk ellenére is van, hogy nálunk romlik el valami, miattunk nem sikerül, de közösségben lenni azt jelenti, hogy elfogadjuk egymást, megbocsátjuk egymás hibáit és segítünk helyrehozni azt. Mindez pedig úgy lehetséges, hogy Jézus Krisztus is része a mi közösségünknek, nélküle nem áll össze a kép (vagy zárul be a kör), hogy teljes legyen.

SDG

Kedvelj és kövess minket:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A gyülekezet Facebook oldalára!
YOUTUBE