Istentisztelet a templomban is

Örömhír, hogy visszakaphatunk valamit a vírus előtti időkből! Örülhetünk, de maradjunk óvatosak, vigyázzunk egymásra!

2021. január 9-én tartott megbeszélést a Nagyatádi Református Egyházközség presbitériuma. A gyülekezet vezetése úgy látta jónak, hogy a járványügyi szabályok maximális betartásával biztosítsunk lehetőséget a templomi részvételre is a vasárnapi istentisztelet alatt. Ezért, ha eltérő kormányzati vagy egyházi felsőbbségtől érkező szabály nem érkezik, 2021. január 17. 10:00-kor már a templomi istentiszteleten is részt lehet venni. Természetesen az eddig bevált internetes közvetítés sem marad el a https://nagyatad.reformatus.hu/elo/ oldalon!

Néhány dolgot azonban ne felejtsünk!

  • Csak egészségesek jöjjenek közösségbe!
  • A templomba belépők testhőmérsékletét megmérjük!
  • A kihelyezett (vagy saját) kézfertőtlenítővel tisztítsuk meg kezeinket!
  • A templomban hordjunk maszkot!
  • Tartsunk a lehetőségekhez képest minél nagyobb távolságot egymástól – minden második padsor lezárásra került, de a szabad padokban is csak az egy háztartásban élők üljenek egymás mellé, nem egy háztartásban élők maximum ketten üljenek egy padsorba, annak két szélére!
  • Kézfogás helyett könyökünket érintve, vagy csak tekintetünk találkozásával üdvözöljük egymást!

Isten iránti hálával és egymás iránt érzett felelősséggel várjuk a templomi istentiszteleten részt venni kívánókat!

Kedvelj és kövess minket:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A gyülekezet Facebook oldalára!
YOUTUBE