Bankszámlaszám-változás

Szeretettel és tisztelettel tájékoztatjuk a gyülekezet minden tagját és az érintetteket, hogy gyülekezetünknek új bankszámlaszáma van. Kérjük, ezentúl az átutalásokat erre az új, OTP Banknál vezetett számlára utalják! Köszönjük!

A takarékos-gondos gazda módjára a gyülekezet presbitériuma megvizsgálta a kínálkozó lehetőséget és új bankszámla nyitása mellett határozott. A régi számlaszám idővel meg fog szűnni, ezért kérünk mindenkit, hogy adományait, egyházfenntartói járulékait erre az új számlára szíveskedjen utalni! Mindenki megértését és együttműködését köszönjük!

A Nagyatádi Református Egyházközség új számlájának adatai:

11743002-26499819

Az Ötvöskónyi Református Egyházközség is – a nagyatádi és belegi gyülekezetekhez hasonlóan új számlát nyitott, melynek adatai:

11743002-26499778

A Belegi Református Egyházközség is – a nagyatádi és ötvöskónyi gyülekezetekhez hasonlóan új számlát nyitott, melynek adatai:

11743002-26499802