Református magyar vagyok

Arra buzdít a Magyarországi Református Egyház és a gyülekezet vezetése is, hogy a 2022. évi népszámláláson vállaljuk reformátusságunkat! Akár egyházfenntartói járulékait befizető, akár csak szívében református, kérjük vállalja! Vallja magát ön is reformátusnak!

A népszámlálás első szakasza, amikor online lehet kitölteni a kérdőíveket október 1-16 között lesz, a második szakasz, amikor számlálóbiztosok keresik fel azokat, akik nem töltötték ki a kérdőívet október 17 – november 20 között kerül sor.

Az országos egyház nagy méretű kampányt indított a népszámlálásra készülve. A népszámlálással kapcsolatos videók a https://nepszamlalas.reformatus.hu/ oldalon.

Valljuk meg hitünket, református keresztyén anyaszentegyházunk iránti hűségünket. Jézus mondja: „…mert aki nincs ellenünk, az mellettünk van.” (Márk 9,40) Jelöljék tehát be református felekezeti hovatartozásukat a népszámlálási kérdőíven és hívják fel erre sokak figyelmét.

Talán többen is ismerik a régiek hitvallását:

Református magyar vagyok.
Amíg élek az maradok.
Megígérem, megfogadom,
Hogy hitemet holtig tartom!

Kedvelj és kövess minket:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A gyülekezet Facebook oldalára!
YOUTUBE