Nyári hittanos táboraink (2024)

Szeretettel hívjuk a hittanosokat a nyári táborainkba! Az alsósok számára napközis tábor Nagyatádon, a Kálvin teremben és a templomudvaron, 2024.06.24-28. hétfőtől péntekig (naponta 8-16 óráig), a felsősök számára a szokásos, “ottalvós” tábor, melynek helyszíne idén Kastélyosdombó, időpontja pedig 2024.07.01-05. hétfőtől péntekig lesz. A táborok címe idén is nagyon izgalmas: ÉLD ÁT!

Szeretettel hívunk minden érdeklődő hittanos gyermeket a 3. alkalommal szervezett napközis illetve a már 15. alkalommal megrendezésre kerülő nyári hittanos táborba! Jó hangulatra és kikapcsolódásra, de ugyanakkor hitbeli élményeink mélyítésére is készülünk!

A részvételi díj 15.000 Ft/fő, mely tartalmazza az étkezést, szállást (a nagyok esetében) és a programokat is! Testvérek jelentkezése esetén pedig egyikük díjából 5.000 Ft-ot elengedünk.

A jelentkezési és befizetési határidő: 2024.06.16. vasárnap.

Az alsósok számára:

JELENTKEZÉS A NAPKÖZIS TÁBORBA

A felsősök számára:

JELENTKEZÉS AZ OTTALVÓS HITTANOS TÁBORBA

!!! A jelentkezéssel a kitöltő hozzájárul megadott adatai felhasználásához. A megadott adatokat a tábor szervezéséhez és lebonyolításához használjuk. Továbbá a kitöltő hozzájárul, hogy a tábor során készült fotókat, melyen szerepelhet gyermeke is, közzé tegyük gyülekezeti honlapunkon, Facebook oldalunkon, illetve egyéb egyházi újságokban, a táborról szóló cikk(ek) illusztrálásaként.

FONTOS! Kedves szülők! Gyülekezetünk tagjai közül minden évben voltak segítők is a tábor lebonyolításában, a technikai jellegű feladatok elvégzésében (terítés, mosogatás, reggeliztetés, vacsoráztatás, stb.). Az eddigi segítőink sok segítségét szeretnénk most is megköszönni! Illetve szeretnénk segítséget kérni a szülők részéről 1-2 nap (vagy amennyit vállalni tudnak) erejéig! Aki szívesen vállalna ilyen szolgálatot, kérem jelezze, hogy tudjunk róla, és tudjunk egyeztetni a szükséges dolgokkal kapcsolatban! Előre is köszönjük ilyen felajánlásaikat is!


A 2024. évi református napközis hittanos táborról: 

Kedves Szülők és Gyerekek!

Tájékoztató a nyári napközis táborról, és néhány fontosabb tudnivaló, információ. 

Gyülekezés:

Hétfővel kezdve minden reggel 8:00-8:30 Nagyatád, Baross Gábor u. 17. – a nagyatádi református templom udvarában.

A napok vége:

Minden nap 16:00-tól lehet és kérjük, igyekezzenek hazavinni gyermeküket a táborból. Ha ettől eltérés lenne, előre jelezzük!

Táborzárás:

Pénteken 17:00-kor a nagyatádi strandon.

Külső helyszínes programjaink:

Szükség esetén gyermeküket elérhetik Jakab István lelkipásztor mobilszámán keresztül is. Alapvetően Nagyatádon leszünk a fenti címen, de lesznek külső helyszínen is programjaink. Pénteken tervezünk a nagyatádi strandra menni.

Hozni kell!

  • Szülői nyilatkozatot aláírva. – A nyilatkozatok nyomtatva itt lesznek, ellenőrzést követően kell őket aláírni!
  • PÉNTEKEN!!! Fürdőruhát, strandtörölközőt, naptejet (szúnyogriasztót, kullancsriasztót).

Hozni lehet:

Társasjátékokat, udvari játékot, labdát, tollast stb…. 

Lehetőleg ékszereket, nagy értékű eszközöket, jelentősebb pénzt ne hozzanak magukkal, mert esetleges eltűnésükért, megrongálódásukért felelősséget nem vállalunk.


A 2024. évi református ottalvós hittanos táborról (Kastélyosdombó): 

Kedves Szülők és Gyerekek!

Tájékoztató az ottalvós nyári táborról, és néhány fontosabb tudnivaló, információ. 

Tábor helye: Kastélyosdombó, Kammerer Vendégház (https://www.kastelyosdombo.hu/kammerer-vendeghaz/)

A tábor ideje: 2024.07.01 – 05. hétfőtől – péntekig

Utazás:

Minden résztvevőt kiviszünk személyautóval a tábor helyszínére

Gyülekezés:

Hétfő 8:00-8:30 Nagyatád, Baross Gábor u. 17. – a nagyatádi református templom udvarában.

Táborzárás:

Pénteken, délután amint hazaérünk, a nagyatádi református templomnál.

Hozni kell!

  • Szülői nyilatkozatot aláírva. – De a nyilatkozatokat elkészítjük, átolvasás után itt helyben alá lehet írni! (Akit nem a szülő hoz hétfő reggel, az egyeztessen Jakab Istvánnal az aláírás miatt!) 
  • Ágynemű huzatot és lepedőt.
  • Megfelelő mennyiségű ruházatot. „Játszós ruhát” is, amit nem baj, ha összekoszol, festékkel lecsepegtet a gyermek. Esőkabátot, meleg felső ruházatot. Váltás fehérneműt és ruhákat, papucsot, váltás cipőt. 
  • Tisztálkodó szereket.
  • Fürdőruhát, strandtörölközőt, naptejet, szúnyogriasztót, kullancsriasztót.
  • Kulacsot, hátizsákot, tasakos nedves kézfertőtlenítő kendőt.

Hozni lehet:

Társasjátékokat, udvari játékot, labdát, tollast stb…. 

Lehetőleg ékszereket, nagy értékű eszközöket, jelentősebb pénzt ne hozzanak magukkal, mert esetleges eltűnésükért, megrongálódásukért felelősséget nem vállalunk.

Tisztelettel és szeretettel:

Jakab István lelkipásztor (+36302009393), Lukács Anikó presbiter (+36303356790)

nt.jakab.istvan@gmail.com vagy nagyatad@reformatus.hu

Kedvelj és kövess minket:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

A gyülekezet Facebook oldalára!
YOUTUBE