Áldott karácsonyt! 2021

Áldott, békés, meghitt és szeretetteljes karácsonyt kíván a Nagyatádi Református Egyházközség presbitériuma és Jakab István és Enikő lelkipásztorok!

Mindez pedig azért történt, hogy beteljesedjék, amit az Úr mondott a próféta által:
»Íme, a szűz fogan méhében, és fiút szül, és Immánuélnak nevezik majd« – ami azt jelenti: Velünk az Isten.

Máté evangéliuma 1,22-23

Az ünnepi istentiszteletek rendje a következő:

• 2021. december 24. (péntek) szenteste 16:00
    – a gyermekek verses-énekes szolgálatával
  • 2021. december 25. (szombat) karácsony 1. napja 10:00
    – úrvacsorás ünnepi istentisztelet
  • 2021. december 26. (vasárnap) karácsony 2. napja 10:00
    – ünnepi istentisztelet

Az óévi istentisztelet december 31-én 16:00-kor, az újévi istentisztelet pedig január 1-én 10:00-kor kezdődik.

A következő gyermekistentisztelet időpontja Nagyatádon 2022. január 9. (vasárnap) 10:00

A Belegi Református Egyházközség karácsonyi úrvacsorás ünnepi istentisztelete:
2021. december 25. (szombat) 14:00-kor kezdődik. – A gyermekek verses szolgálata is ekkor lesz.

Az óévért való hálaadás és Isten áldásának kérése az új esztendőre az új év első istentiszteletén, január 2-án 9:00-kor lesz.

Az Ötvöskónyi Református Egyházközség karácsonyi úrvacsorás ünnepi istentisztelete:
2021. december 26. (vasárnap) 9:00-kor kezdődik. – A gyermekek verses szolgálata is ekkor lesz.

Az óévért való hálaadás és Isten áldásának kérése az új esztendőre az új év első istentiszteletén, január 9-én 9:00-kor lesz.

Alkalmaink, istentiszteleteink időpontja megtalálható gyülekezeti naptárunkban!

Szeretettel hívunk és várunk mindenkit az istentiszteletekre!
A járványügyi szabályok betartására kérjük kedves testvéreinket.